İstanbulİstanbul Pts - Cum 09:00-19:00 +90 (533) 431 68 12
info[at]akareiletisim.com

AKare İletişim Ailesinin Yeni Üyesi MPS – Signode

AKare İletişim Yönetimi > Blog > AKare İletişim Ailesinin Yeni Üyesi MPS – Signode
akare-pr-ajansi

Endüstriyel çember ve paketleme sistemleri endüstrisinde Türkiye pazar lideri konumunda bulunan ve bu sene 20. yılını kutlayan MPS – Signode’un iletişim konkurunu kazanan, AKare İletişim Yönetimi oldu.

AKare İletişim Yönetimi, hizmet kapsamında MPS – Signode’a, stratejik medya ilişkileri yönetimi, proje ve etkinlik yönetimi, pazarlama iletişimi yönetimi, dijital pazarlama iletişimi yönetimi, kriz iletişimi yönetimi, lider iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi alanlarında bütünleşik bir danışmalık hizmeti verecek.

AKare İletişim Yönetimi’nin müşteri portföyünde, iletişimi etkin bir şekilde yönetme eğiliminde bulunan sağlık, perakende, gayrimenkul ve endüstriyel alanda faaliyet gösteren ulusal ve çok uluslu markaların yanı sıra kendi alanında marka olmak isteyen bireyler bulunuyor.

Ajans, iş ortaklarına; stratejik medya ilişkileri yönetimi, bütünleşik pazarlama iletişimi, dijital pazarlama iletişimi alanları başta olmak üzere halkla ilişkilerin tüm ilgili alt disiplinleri çerçevesinde danışmanlık veriyor.

Leave a Reply