İstanbulİstanbul Pts - Cum 09:00-19:00 +90 (533) 431 68 12
info[at]akareiletisim.com
AKare İletişim Yönetimi > Blog > 17 Kasım Dünya Prematüre Günü’ne AKare Dokunuşu!

AKare İletişim Yönetimi’nin iletişim ortağı olduğu 17 Kasım Dünya Prematüre Günü NICU Academy Ödül Töreni, Harbiye Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlendi. 

Dünya Prematüre Günü kapsamında, prematüre doğumlara dikkat çekmek için yeni doğan yoğun bakım ünitesi doktor ile hemşirelerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından gelen prematüre çocuk sahibi ailelerine ödül verildi.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşen törende, İstanbul’daki 14 farklı hastanede çalışan 37 yenidoğan yoğun bakım ünitesi doktor ve hemşireye ödüller verildi.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen ödül törenine; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, sanat ve cemiyet hayatından; Merve Sevi, Kerem Fırtına, İnci Candemir, Sedat Erdiş, Selda Terek, Pia, Yelda Cumalıoğlu ve Hülya Seloni, yeni doğan yoğun bakım ünitesi doktor ve hemşireleri katıldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İletişim ortağı olduğumuz 17 Kasım Dünya Prematüre Günü NICU Academy Ödül Töreni, Harbiye Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yoğun bir katılım ile düzenlendi. 💜👼 . Dünya Prematüre Günü kapsamında, prematüre doğumlara dikkat çekmek için yeni doğan yoğun bakım ünitesi doktor ile hemşirelerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından gelen prematüre çocuk sahibi ailelerine ödüller verildi. 👏🏻 . Türkiye’de bu ölçekte ilk kez gerçekleşen kıymetli organizasyonda, İstanbul’daki 14 farklı hastanede çalışan 37 yenidoğan yoğun bakım ünitesi doktor ve hemşireye ödüller verildi. 🏆 . Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen ödül törenine; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, sanat ve cemiyet hayatından; Merve Sevi, Kerem Fırtına, İnci Candemir, Sedat Erdiş, Selda Terek, Pia, Yelda Cumalıoğlu ve Hülya Seloni, yeni doğan yoğun bakım ünitesi doktor ve hemşireleri katıldı. 👨‍⚕️🧑‍⚕️ . 100’lerce kişinin katılım gösterdiği bu özel ve kıymetli ödül törenine dair renkli görüntüleri, ekranı sola doğru kaydırarak inceleyebilirsiniz. 👈🏻 . . . #akarehareketler #iletisimsanati #akarepr #iletişim #halklailişkiler #halklailiskiler #pragency #marketing #haber #gazete #web #ajans #prajansı #prajansi #iletişim #pazarlama #sosyalmedya #basın #medya #media #dergi #televizyon #sağlıkiletişimi #saglikiletisimi #saglik #sağlık #sağlıkhaberleri #sağlıkhaberciliği #saglikhaberi

AKare İletişim Yönetimi (@akarepr)’in paylaştığı bir gönderi ()

Leave a Reply