İstanbulİstanbul Pts - Cum 09:00-19:00 +90 (533) 431 68 12
info[at]akareiletisim.com
AKare İletişim Yönetimi > Genel > Etkinlik Yönetimi

AKare İletişim Yönetimi, kurum, kuruluş ve organizasyonel bazdaki iş ortaklarının kurumsal, sosyal, kültürel ve sportif yönden gerçekleştirmeyi planladıkları etkinliklerin tasarımını ve son aşamasına kadar yönetimini üstlenir. Etkinlik yönetimi, danışmanlık hizmeti verilen iş ortağının basın, halk, kamu kuruluşları ya da paydaşları ile bir arada olarak temas kurmasını sağlayacak etkinliklerin planlanması ve yönetilmesini kapsar.

Basın buluşmaları, ürün lansmanları, forumlar, konferans yönetimi, kurumsal organizasyonlar, özel temalı aktiviteler ve networking organizasyonları, etkinlik yönetimi hizmetinin bileşenlerini oluşturur.

AKare İletişim Yönetimi, hizmet kapsamında, etkinlik hedeflerinin belirlenmesi, verilmek istenen mesaj veya mesajlara en uygun etkinliğin seçilmesi, operasyonel açıdan yapılacak risk yönetimi ile, A’dan Z’ye bütün dinamikler ve faktörler hesaba katılarak etkinlikler tasarlar. Etkinlik yönetimi kapsamında ayrıca, gerçekleştirilen etkinliklerin nasıl birer iletişim aracı olarak kullanabilecekleri konusunda, iş ortağı organizasyonlara danışmanlık verilir.

Leave a Reply