İstanbulİstanbul Pts - Cum 09:00-19:00 +90 (533) 431 68 12
info[at]akareiletisim.com
AKare İletişim Yönetimi > Genel > Kriz İletişimi Danışmanlığı

AKare İletişim Yönetimi, danışmanlık hizmeti verilen tüm kurum, kuruluş, marka ve organizasyonel bazdaki iş ortaklarının, iç ya da dış etmenlerden karşılaşacağı ve organizasyonun itibarının olumsuz yönde etkilenebilme ihtimaline karşın, kriz iletişimi hizmeti sağlar.

Kriz iletişimi hizmeti, öncelikli olarak kriz potansiyeli oluşturacak konuların tespiti ve müdahalesi ile, küçük ya da büyük çaplı her boyuttaki krizin, medyanın tüm kanallarında kontrol altına alınması ve organizasyonun bu krizi en az hasarla atlatmasını sağlar.

Kriz iletişimi hizmeti kapsamında, danışmanlık desteği verilen organizasyon hakkında, medya organlarına sirayet etmiş ve organizasyonun itibarını zedeleyecek haberlere, anında ve en etkili şekilde müdahale edilerek, bilgi kirliliği ortadan kaldırılır.

AKare İletişim Yönetimi ayrıca, kriz yönetimi danışmanlığı kapsamında organizasyonlara, periyodik olarak kriz iletişimi eğitimi verir, organizasyon içi kriz iletişimi simülasyonu uygular ve olası krizlerde nasıl bir yol haritası izleneceğini, ayrıntıları ile ortaya koyarak, organizasyon itibarının ve faaliyet hedeflerinin zarara uğramasının önüne geçer.

Leave a Reply