AKare İletişim Yönetimi

Kültür Üniversitesi Öğrencileri ile Bir Araya Geldik

AKare İletişim Yönetimi Ajans Başkanı Aykun Murat Alan, İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri ile buluştu.

1 Kasım Perşembe günü İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü Prof. Dr. Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gençler ile bir araya gelen Aykun Murat Alan, “Halkla İlişkiler Faaliyetlerinde Dijital Dönüşüm” konusunu işleyerek, deneyimlerini genç iletişimci adayları ile paylaştı.

AYKUN MURAT ALAN: “BÜYÜK KEYİF ALDIK”

Gerçekleştirilen sunumun son bölümünde öğrencilerin sorularını yanıtlayan ajans başkanımız, “Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Kısa bir süre sonra sektöre girecek olan pırıl pırıl genç arkadaşlarımızın gözlerindeki tutkuyu ve heyecanı görmek, iletişim sektörünün geleceği adına bizi oldukça ümitlendiriyor.

AKare İletişim Yönetimi olarak, geleceğin iletişimcileri olacak meslektaş adayı genç arkadaşlarımız ile deneyimlerimizi paylaştığımız herhangi bir zeminde bir arada olmaktan dolayı büyük keyif alıyoruz. İstanbul Kültür Üniversitesi organizasyonuna daveti ve misafirperverliği adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yaklaşık 1.5 saat süren söyleşinin ardından gerçekleşen plaket töreni sonrasında, katılımcı öğrenciler ile birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AKare İletişim Yönetimi (@akarepr)’in paylaştığı bir gönderi