İstanbulİstanbul Pts - Cum 09:00-19:00 +90 (533) 431 68 12
info[at]akareiletisim.com
AKare İletişim Yönetimi > Genel > Marka İletişimi Danışmanlığı

AKare İletişim Yönetimi, iş ortağı kurum, kuruluş, marka ve organizasyonel bazdaki iş ortaklarının hedefleri doğrultusunda, hedef kitlesi ile en etkin biçimde ve en doğru kanallar yoluyla buluşmasını sağlayacak olan marka iletişimi yönetimini üstlenir.

İletişim olmadan ve iletişim tekniklerini bilmeden bir marka yaratmak olanaksızdır. AKare İletişim Yönetimi olarak iş ortaklarımızın marka değeri yaratmaları, hedef kitleye ulaşmaları ve tüketicilerin ilgisini markaya çekmek ilk hedeftir. Marka yaratma aşamasının öncesinde ve sonrasında sık sık başvurulacak teknikler iletişim teknikleridir.

İletişim kanallarının her geçen gün arttığı ve dinamiklerinin değiştiği günümüzde birçok marka öyküsünde de olduğu gibi farklılık yaratmak, özellikle iletişim kanallarını etkin kullanma veya kendi iletişim kanallarını oluşturma ile gerçekleştirilir. Bu nedenle AKare, marka iletişimi danışmanlığı kapsamında geleneksel birçok iletişim yolunun yanı sıra, inovatif yöntemlerle farklılaşma noktasına odaklanır.

Leave a Reply