AKare İletişim Yönetimi

  1. /
  2. Prodüksiyon

Video Prodüksiyon

AKare İletişim Yönetimi olarak, tüm kurum, kuruluş, marka, organizasyon ve bireylerin, fotoğraf ve video çekimine dayalı tüm prodüksiyon çalışmalarının çekim öncesi, çekim sırası ve çekim sonrasındaki (post prodüksiyon) süreçlerinde, çözüm ortaklığı sağlıyoruz.

Markanızın hikayesini en etkileyici şekilde anlatmak, izleyicilerinizi etkilemek ve dijital dünyada öne çıkmak için özel fotoğraf ve video tabanlı prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.

Prodüksiyon çalışmalarımız kapsamında verdiğimiz hizmetler:

Fotoğraf çekim çalışmaları

Mekan tanıtım videoları

Reklam filmi çekimleri

Drone çekimleri

Sosyal medya kurgu videoları (reel, shorts vb.)

Yemek çekimleri (Food styling dahil)

Lifestyle konseptli çekimler

Uzmanlık video çekimleri

Yönetici çekimleri

Ameliyathane çekimleri

Klinik çekimleri

Yurt dışı hasta tedavi süreci çekimleri

Klinik/hastane tanıtım videoları

Masaüstü video çalışmaları

Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için, 0212 853 53 59 numaralı telefondan ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Misyon: İletişimde İnovasyon

AKare misyonu, öncelikle iş ortağının ürettiği değeri ortaya çıkarmak, bu değeri hedef kitlesine en etkili şekilde erişim sağlayan medya mecraları aracılığıyla ulaştırmak ve sürdürülebilir iletişime inovatif öğeler kazandırmaktır.

Vizyon: Katma Değer Yaratmak

AKare İletişim Yönetimi, 'İçgörü' disiplinini tüm çalışmalarında bir model olarak benimseyerek istikrarlı bir şekilde uygular. Bu, hizmet üreten tüm kurumlar, kuruluşlar ve özel organizasyonlar için inovatif ve yaratıcı bir iletişim disiplini oluşturarak kurumsal katma değer ve marka algısı inşa eder.

Sürdürülebilir ve bütünleşik iletişimin başarı getirdiğine inanan AKare İletişim Yönetimi’nin, ‘AKare Tarzı’ diye adlandırdığı, ajans dinamiklerine özgü profesyonel ilkeleri mevcuttur.

Sektörel Uzmanlıklarımız ile Değer Katıyoruz

AKare İletişim Yönetimi, sektörel deneyimi ve değişen iletişim dinamiklerine olan hakimiyeti ile bugüne kadar sağlık, gıda, gayrimenkul, turizm, spor, perakende ve endüstriyel kurumlar başta olmak üzere, sayısız markaya danışmanlık yaptı.

Bizimle İletişime Geçin

Tanışalım!

Teklif talebi için ve iş başvuruları için aşağıdaki e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız İçin: