İstanbulİstanbul Pts - Cum 09:00-19:00 +90 (533) 431 68 12
info[at]akareiletisim.com

Sağlık İletişimi

Sağlık İletişiminde AKare Farkı!

SAĞLIK İLETİŞİMİNDE AMACIMIZ; KATMA DEĞER YARATMAK!

saglk-iletisimi

AKare İletişim Yönetimi; her biri farklı alanlarda olmak üzere iletişimi etkin bir şekilde yönetme eğilimindeki sayısız hekimin yanı sıra birçok sağlık kuruluşuna uzmanlık alanları ekseninde iletişim ve marka danışmanlığı yapmaktadır.

AKare; sağlık iletişiminin kendisine has dinamiklerini ve kırmızı çizgilerini çok iyi biliyor ve tüm danışanlarını bu kapsamda profesyonelce yönlendirerek kamuoyuna hitap etmelerine ve hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlıyoruz.

Halkla İlişkiler Süreçlerinde Sağlık İletişimi Çizgisi

Sağlık İletişimi çalışmaları yapan iletişim uzmanları, insan sağlığının önemine doğru tonda vurgu yapmanın hayati önemini çok iyi bilirler. Çünkü insan sağlığı; bir rujdan, bir pantolondan, kahve makinası üreten bir şirketten çok daha değerlidir.

Bir sağlık profesörünün ağzından çıkan bir öneri, yüz binlerce insanın hayatını pozitif veya negatif yönde aynı anda etkileyebiliyor. Bu nedenle sağlık iletişimi çalışmaları da, tıpkı bir ameliyat ya da bir cerrahi müdahale gibi hata kabul etmeyebiliyor.

İşte bu nedenle sağlık iletişimi çalışmaları yaparken PR Ajansları; kamu bilgilendirme, proje hazırlama ve benzeri tüm adımlarda standarttan çok daha fazla emek harcamak daha fazla özverili davranmak zorunda…

İletişim danışmanlığı hizmeti almayı düşünen sağlık markalarına ya da hekimlere birincil önerimiz, ön araştırmayı çok iyi yapmaları, rotalarında var olan PR Ajansları içerisinden sağlık iletişimi alanında en deneyimli olan ve sektörün kendisine has dinamiklerine hakim PR Ajansı‘nı tercih etmeleridir.

Bu noktada AKare İletişim Yönetimi, sağlık iletişimi çalışmaları konusunda sahip olduğu uzun yıllara dayanan tecrübe, sektörün denetim mekanizmaları ve dinamiklerine olan hakimiyeti ile fark yaratarak, sayısız sağlık kuruluşuna ve cerrahlara, birbirinden farklı uzmanlık alanları eşliğinde bütünleşik iletişim danışmanlığı yapmaktadır.

Sağlık İletişiminde
AKare Farkı!

AKare İletişim Yönetimi; her biri farklı alanlarda olmak üzere iletişimi etkin bir şekilde yönetme eğilimindeki sayısız hekimin yanı sıra birçok sağlık kuruluşuna uzmanlık alanları ekseninde iletişim ve marka danışmanlığı yapmaktadır.

Halkla İlişkiler Süreçlerine
Sağlık İletişimi Çizgisi

AKare İletişim Yönetimi, sağlık iletişimi çalışmaları konusunda sahip olduğu uzun yıllara dayanan tecrübe ile fark yaratarak, sağlık kuruluşu ve cerrahlara bütünleşik iletişim danışmanlığı yapmaktadır.

Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi

AKare İletişim Yönetimi, medya ilişkileri yönetimini; kurum, kuruluş ve organizasyonel yapıdaki iş ortaklarının; etkinlik, ürün, proje, hizmet ve organizasyonel faaliyetlerinden edinilen bilgiler nezdinde; stratejik olarak belirlediği periyotlar ve konu-gündem yönetimi gözeterek, hazırladığı yazılı ve/veya görsel içeriklerle sağlar.

Kuruma-Duruma Özel İçerik Üretimi

Kurumda ya da organizasyondaki bir değişikliği veya gelişmeyi kamuoyuyla paylaşmaya yönelik olarak hazırlanır. Sektörel gelişim, değişim ve öngörünün paylaşılması, görüş bildirilmesi konu içeriklerini de kapsar.

Konu-Gündem Yönetimi

AKare İletişim Yönetimi, önemli bir iletişim materyali olarak gördüğü Konu-Gündem yönetimini; detaylı bir planlama ve içerisinde akılcı stratejiler barındıran uygulama metodları ile hayata geçirir. Sektörün değişen dinamiklerini yakından takip eden, araştırmacı ve sorgulayıcı ruha sahip çalışanları aracılığıyla AKare, müşterilerinin hem gündemde kalmalarını hem de gündem yaratmalarını sağlar.

Algı Yönetimi

İletişimi yönetmenin en doğru yolunun algıyı yönetmek olduğunu savunan AKare İletişimi Yönetimi ekibi, algı yönetimi ile birlikte iş ortaklarının sahip olduğu kurumsal görünümü güçlendirerek, geniş kitlelere yayılmasını sağlar. Başarılı bir strateji ile yapılacak olan algı yönetimi, danışmanlık verilen kurum ve kuruluşların, hissedarları karşısında marka değerinin artması, bir ürün, hizmet veya fikri satın alma konusunda birinci aşama olan ikna etme yolunda tüketici bağlılığının sağlanması ve kriz dönemlerinde ‘’iyi niyet’’ ortamının daha çabuk sağlanmasının yolunu açar.

İtibar Yönetimi

AKare İletişim Yönetimi, marka ve itibar yönetimi açısından yalın bir PR yaklaşımının tek başına yeterli olmayacağı ve online-offline iletişimin mutlaka bir arada ve birbirine entegre olarak yürütülmesi gerektiğini savunmaktadır. AKare İletişim Yönetimi, dijital itibar yönetimi ile internet ortamında, iş ortağı hakkında karşılaşabileceği olumlu ya da olumsuz yorumları, şikâyet ve yanlış haberlere anında müdahale ederek, oluşan tehditleri fırsata dönüştürmektedir. Şirketlerin sosyal medya da ve diğer platformlarda kendileri ya da ürünleri hakkında konuşulanları takip etmesi ve olumsuz yorumlara karşı hızlı aksiyon alması, markanın online itibarını artırırken, onu tüketici nezdinde de üst sıralara taşır.

Lider İletişimi

AKare İletişim Yönetimi, danışmanlık hizmeti verdiği kurum, kuruluş ve organizasyonel bazdaki iş ortaklarının üst yönetimine, ilgili organizasyonun kurumsal imajı ve marka değerini artırıcı çalışmalarda danışmanlık desteği sağlar. ‘AKare’, lider iletişimi hizmeti kapsamında ayrıca, iş ortaklarını üst yönetiminin; hissedarlar, yatırımcılar, çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerle iletişimini düzenler, iş ortaklarının üst yöneticilerini, basın ve kamuoyu nezdinde; sektöründe saygın, güvenilen, danışılan ve referans kabul edilen kişiler olarak konumlar.

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

AKare İletişim Yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0533 431 68 12

0543 435 08 01

0212 853 53 59

[email protected]

Hızlı İletişim Formu

AKare PR Twitter’da

Share This