İstanbulİstanbul Pts - Cum 09:00-19:00 +90 (533) 431 68 12
info[at]akareiletisim.com

Sektörel Uzmanlıklarımız

Deneyim Sahibi Olduğumuz Sektörler

AKare İletişim Yönetimi, değişen iletişim dinamiklerine olan hakimiyeti ile bugüne kadar ulusal ve çok uluslu sayısız sektörden sayısız markaya katma değer yarattı.

Şirketlerin faaliyet alanı ile ilgili deneyimli bir PR ajansı, bütünleşik iletişim çalışmalarında hangi adımın nerede, ne zaman ve ne şekilde atılması gerektiği konusunda müşterisini yönlendirebilir. Bunun yanı sıra sektörel tecrübesi ile çok önemli sınıf atlatarak müşteriye ciddi bir rekabet avantajı yaratabilir.
 
Bu konuyu bir örnekle açıklamak gerekirse: Sağlık sektöründe faaliyet gösteren ve PR ajansı arayışı olan bir kuruluşsanız, daha önce sağlık alanında danışmanlık vermiş, sağlık ve ekonomi basını ile ilişkileri kuvvetli, bu sektördeki zorluklar ve fırsatlar konusunda deneyimli ve müşterisini her anlamda yönlendirebilecek yetkin bir halka ilişkiler ajansı ile çalışmanız gerekmektedir.

Zira bu anlamda iş birliği içerisine gideceğiniz halkla ilişkiler ajansı, hem ekibinizin bir parçası hem de dışarıdan yeni bir göz olarak şirketinizin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu en iyi analiz edebilecek olan çözüm ortağınızdır.

Bütünleşik iletişim yönetimi temel tandansı ve “AKare İnovatif Çözümler” çatısı altında birçok alanda danışmanlık yapan AKare İletişim Yönetimi’nin uzmanlaştığı başlıca sektörler şu şekilde…

1.      Sağlık
2.     Teknoloji – Bilişim – Yazılım
3.     Endüstriyel (Otomasyon – Otomotiv – Geri Dönüşüm – Madencilik)
4.    İnşaat ve Gayrimenkul
5.     Eğitim
6.     Spor
7.     Perakende (FMCG) – Gıda
8.     AVM – Eğlence – Turizm
9. Mimarlık
10. Hazır Giyim

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

AKare İletişim Yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0533 431 68 12

0543 435 08 01

0212 853 53 59

[email protected]

Hızlı İletişim Formu

AKare PR Twitter’da

Share This